Polecani specjaliści

Małgorzata Bellwon

Dietetyk medyczny

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Prywatnie Żona Łukasza oraz Mama 3 letniego Jacka Jego narodziny stały się dla mnie inspiracją do stworzenia cyklu warsztatów dla rodziców m.in z zakresu rozszerzania diety niemowląt oraz dotyczące wsparcia dzieci jedzących niechętnie.

Od 6 lat prowadzę Poradnię Dietetyczną Dietetyk mgr Małgorzata Bellwon Slim Factory, w ramach której wspieram osoby borykające się z nadmierną masą ciała i pragnące zmienić nawyki żywieniowe, a także prowadzę warsztaty, wykłady i szkolenia z zakresu edukacji żywieniowej. Szczególne zainteresowania: żywienie kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz żywienie dziecka na każdym etapie jego rozwoju oraz odchudzanie osób z dolegliwościami hormonalnymi i schorzeniami metabolicznymi.

Jestem miłośniczką dobrego jedzenia, a gotowanie zajmuje bardzo ważne miejsce w moim codziennym grafiku! Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny, podróży, żeglarstwa i pysznej kawy.

Facebook / Małgosia Bellwon Dietetyk


Agnieszka Maliszewska

Psycholog z wykształceniem seksuologicznym,
trener rozwoju psychologicznego.

Przeżywająca gorący romans z wiedzą, nieprzyzwoicie skupiona na ludzkiej motywacji do poczynań mniej lub bardziej pożądanych, nie ustępuję miejsca problemom i towarzyszę moim klientom w szeroko rozumianej ZMIANIE. W swojej pracy obok całej, bądź co bądź nie zawsze spójnej teorii psychologicznej, stawiam tonę dystansu, by móc wspierać swoich klientów uwzględniając ich aktualne potrzeby i możliwości.

Najczęstsze obszary mojego wsparcia to rodzicielstwo (w tym rozwój seksualny dzieci), wsparcie psychologiczne dla przepełnionych smutkiem mam, lęk przed zmianą bądź trudności w podjęciu zmiany, partnerstwo, radzenie sobie w żałobie.

Sprawiam, że ludziom żyje się radośniej, co uznaję za swój życiowy sukces.

Facebook / Sensmisja z psychologiem