O mnie

Mam na imię Monika i pomagam matkom w akceptacji trudnych emocji własnych i tych dziecięcych. Skupiam się na modyfikacji zachowań (np. agresji) i form przekazywania informacji o tym co czujemy. Jestem szaloną pedagożką, trenerką umiejętności społecznych, coachem rodzicielskim, studentką psychologii i mamą dwóch synów, która łączy dwie miłości rodzicielską i zawodową, dzięki czemu wiem co to znaczy prosić o coś dziesięć razy bez efektu i aktywnie poszukiwać rozwiązań.

Rozkładam wszelkie bunty i histerie na czynniki pierwsze i sprawdzam czego małemu człowiekowi brakuje, z jakiego powodu sięga po skrajne zachowania. Uczę pytać, słuchać, skreślam ze słownika „polecenia”, „nakazy”, „systemy kar i nagród”.Robię to z miłości do dzieci.

Rodzice z którymi pracuję to osoby , które poszukują partnerstwa i szacunku w relacji z dzieckiem.

Zainspirowana własnym treningiem rodzicielskim, który prowadzę każdego dnia pod własnym dachem z dwoma synami i czasem z mężem:) poprowadzę was od podstaw, krok po kroku jak to wszystko ogarnąć i cieszyć się tym co najcenniejsze – „wartościowym człowiekiem, z przydatnym plecakiem doświadczeń”!

Na dobry początek zapraszam Cię, do odebrania PRZEWODNIKA POCZUCIA WARTOŚCI DZIECKA! Został on opracowany tak, by każda z Was mogła z łatwością wdrożyć treści w nim zawarte w życie codzienne już od dziś i wspierać swoje dziecko w dwóch krokach!

Co znajdziesz w przewodniku?

  • Praktyczne przykłady, które ułatwiają wprowadzenie zmian w relacji z Twoim dzieckiem.
  • Ćwiczenia do wykonania, które mają na celu przygotować Cię do codziennych sytuacji kryzysowych takich jak np. ubieranie się.