E-book dla rodziców,

którzy chcą więcej dobrych relacji!

Publikacja, która pokazuje:

Jak przygotować dziecko
na przyjęcia na świat brata lub siostry?

Jak poradzić sobie w okresie regresu
rozwojowego u starszego dziecka?

Jak uczyć rozwiązywania
konfliktów pomiędzy rodzeństwem?Spis treści


Rozdział 1
Brzuszek jest kochany
1.1. Jak ważna jesteś dla swojego dziecka?
1.2. O przywiązaniu słów kilka
1.3. Czy samo przywiązanie to wszystko?
1.4. Jakim jesteś rodzicem obecnie?
1.5. Podsumowanie

Rozdział 2
Też chcę być dzidziusiem!
2.1. Powitanie nowego dziecka + zadanie
2.2. Jak powstaje regres rozwojowy?
2.3. Własność – prawo ważności
2.4. Podsumowanie

Rozdział 3
Mamo, on znowu mi zabrał!
3.1. Czy kochasz dzieci tak samo?
3.2. Osobliwe zainteresowania i potrzeby emocjonalne
3.3. Przepychanki i ich granice
3.4. Podsumowanie

Rozdział 4
Pozytywna komunikacja
4.1. “Wielka Piątka”
4.2. Sytuacje S.O.S.
4.3. List do Babci i Dziadkaw
4.4. Podsumowanie


Czego dowiesz się z e-booka?

Brzuszek jest kochany.

Pokażę Ci jak wiele możesz zrobić, by uniknąć rywalizacji pomiędzy rodzeństwem bezpośrednio po narodzinach młodszego brata lub młodszej siostry. Dowiesz się, co konkretnie możesz zrobić, by zminimalizować uczucie odrzucenia u starszego dziecka, zwiększyć jego akceptację i otwartość emocjonalną w sytuacjach trudnych.

Też chce być dzidziusiem!

Dowiesz się, jak uniknąć regresu rozwojowego, a jeśli właśnie go doświadczasz, to w jaki sposób pracować z dzieckiem, by go zakończyć w sposób zdrowy emocjonalnie. Nauczysz się doceniać indywidualność każdego z dzieci i ją pielęgnować, w celu budowania bliskiej relacji w rodzeństwie.

Mamo, on mi zabrał!

Zobaczysz w jaki sposób możesz uczestniczyć w konfliktach pomiędzy rodzeństwem, by nauczyć ich samodzielnego rozwiązywania. Dowiesz się również, jaki jest tak naprawdę cel konfliktów, które pojawiają się pomiędzy dziećmi. Nauczysz się podejmować efektywne działania by zmniejszyć ilość konfliktów pomiędzy dziećmi i obniżyć ich poziom agresji wobec siebie.


Przedsprzedaż
kończy się 14 marca 2020
godz. 20:00, czyli za:

 


Poznajmy się!


Jestem mamą 5,5-letniego Borysa oraz 4-letniego Igora. Być może zastanawiasz się, z jakiego powodu napisałam e-booka o rodzeństwie?

Moje wyobrażenie o posiadaniu dwójki współdziałających ze sobą dzieci zostało obalone po kilku dniach od urodzenia młodszego syna. Perspektywa mojego starszego syna, była dla mnie tak niezrozumiała i jednocześnie zagrażająca wobec małej istoty, która pojawiła się w naszym domu, że z trudem udawało mi się przetrwać dzień bez krzyku i łez. Emocje, z którymi się spotkałam po prostu mnie przygniotły i zdeptały, w tamtym momencie jedynym pseudo skutecznym rozwiązaniem było “rozdzielenie” rodziny i unikanie konfrontacji podczas czasu wspólnego. Z czasem było co raz gorzej, to wcale nie mijało, to się ROZWIJAŁO, w miarę mobilności młodszego syna, który potrzebował co raz więcej i nie krępował się (na szczęście!) by o to prosić dość konsekwentnie.

Dodam, że oczekiwanie na drugiego syna, było cudowne, starszy syn obcałowywał brzuch, my tłumaczyliśmy jak to będzie, a on obiecywał… a my oczywiście wierzyliśmy i cieszyliśmy się miłością, która w naszej opinii już istniała. Zderzenie z rzeczywistością było brutalne, dlatego teraz bardzo zależy mi na tym, byś skorzystała z mojej rzetelnej wiedzy skonfrontowanej z praktyką! Sięgając po tego e-booka, możesz wyposażyć swoje dzieci w umiejętność cieszenia się swoją obecnością bez ciągłego: MAMO!!! A to wszystko w oparciu o wychowanie bezwarunkowe z poszanowaniem dla potrzeb obu stron i osobliwą miłością do każdego z dzieci!

To chyba było najtrudniejsze zadanie jakie mnie spotkało na płaszczyźnie życia prywatnego i zawodowego, nie sądziłam, że rodzeństwo jest w stanie żyć zgodnie… Czy w naszym domu obecnie nie ma rywalizacji? Oczywiście, że jest! Ale ja już jej świadomie nie podsycam! Ja ją świadomie obsługuję! I to właśnie znajdziesz w moim e-booku, błędy jakich możesz uniknąć przed przyjęciem drugiego dziecka na świat i problemy jakie możesz rozwiązać w momencie gdy jesteście już w komplecie, pokazuję krok po kroku, by żyło się przyjemniej!

Ten e-book jest dla Ciebie jeśli:

Spodziewasz się kolejnego dziecka:

Okres oczekiwania na kolejnego malucha, to idealny czas na przygotowanie starszego dziecka, do zmian jakie nadchodzą. Często w tym okresie dzieci nie są w stanie wyobrazić sobie, z jakimi uczuciami będą musiały się zmierzyć po narodzinach dziecka. Ten e-book pozwoli Ci na podjęcie konkretnych, kroków, by zminimalizować odczuwanie zazdrości, która pojawia się u większości dzieci po narodzinach rodzeństwa.

Już jesteś mamą co najmniej dwójki dzieci:

Okres wychowywania rodzeństwa, to jeden z najbardziej obciążających momentów dla rodzica, który często boryka się z wewnętrzną dezorientacją i poczuciem, że ciągle musi wybierać któreś dziecko, odrzucając to drugie. Mimo tak ekstremalnych warunków i gigantycznego ładunku emocjonalnego jesteś w stanie ustabilizować sytuację w Waszym domu będąc już mamą rodzeństwa!

Przedsprzedaż
kończy się 14 marca 2020
godz. 20:00, czyli za: